دانلودنمونه سوالات استخدامی کلیه رشته ها

نمونه سولات شهرداری ها بانک ها وزارت خانه ها

دانلود رایگان نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری+ پاسخنامه

نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری
سلام
قبل از هرچیزی باید بگم که این سوالات دراکثر سایت ها با قیمت های گرونی فروخته میشه ،حتی در بعضی از فروشگاهها تا 14000 تومان هم برای فروش قرار گرفته ولی ما تصمیم گرفتیم که این سوالارو به صورت رایگان در اختیار شما قرار بدیم.
البته به 2 دلیل مهم
1-قیمت های بسیار بالا و فرا تر از ارزش واقعی که سایت ها ی مختلف برای این گونه سوالات قرار داده اند.
2-کسانی که احتیاج به نمونه سوالات استخدامی دارند اکثرا درامدی آن چنانی برای صرف این گونه هزینه ها ندارند .


از این رو از کلیه دوستانی که در رابطه با سوالات استخدامی نهاد های مختلف دولتی و غیر دولتی (عمومی ،اختصاصی) نمونه سوالاتی رو دارند درخواست میکنم که این نمونه سوال ها رو به من بفرستن (
Amin Khan)و یا به ای دی iranarze@yahoo.com ارسال کنند تا به صورت عمومی در اختیار کسانی که به این سوالات احتیاج دارند قرار بگیرد ا و انشاالله دعای خیر کسانی که از این سوالات استفاده میکنند همراه شما خواهد بود .


اين منابع و نمونه سوالات براي آمادگي هر چه بيشتر شما در آزمون‌هاي استخدامي‌ادارات دولتي و سازمانها تهيه و تدوين گرديده است.امیدوارم مورد توجه دوستان قرار گرفته شود و باعث آشنایی دوستان با آزمون استخدامی مراکز دولتی بشود.آمار بيش از ۱۸۰ سوال
ادبيات(ویژه آزمونهای استخدامی) بيش از ۲۵۰ سوال
معارف بيش از ۷۰۰ سوال
زبان انگليسي بيش از ۲۰۰ سوال
نمونه سوالات آزمون های استخدامی-رياضي بيش از 250 سوال
نمونه سوالات آزمون های استخدامی-علوم سياسي واجتماعی ۲۰ سوال

سوالات كامپيوتر بيش از بيش از ۱۷۰ سوال

-مبانی کامپیوتر
-دانش کامپیوتر
از آنجا كه در آزمون‌هاي استخدامي‌اهميت دروس عمومي‌ بسيار زياد بوده و ۶۰ درصد نمرات آزمون بر اين اساس سنجيده مي‌شود و از طرفي بهترين روش براي موفقيت در يك آزمون آشنايي با سوالات و سطح علمي‌آن آزمون مي‌باشد ، بنابراين با تهيه اين منابع و نمونه سوالات به هدف خود مي‌رسيد.

اين منابع تنها مربوط به سوالات عمومي‌بوده و سوالات تخصصي را شامل نمي‌شود، پس قبل از اقدام به تهيه آن حتما به اين نكته توجه داشته باشيد.

فايلهاي موجود شامل مجموعه سوالات سالهاي گذشته زبان و ادبيات فارسي، زبان انگليسي،معارف اسلامي، آمار، رياضي، مجموعه سوالات سياسي، دانش كامپيوتر، مباني كامپيوتر مي‌باشد.

آئين نامه‌ها، قوانين مقررات شهري و شهرداري، اطلاعات كامل سياسي، مذهبي جهت مصاحبه نيز سوالات عمومي‌مربوط به شهرداري مي‌باشند كه ارائه مي‌گردد

سوالات به صورت چهار گزينه اي بوده و كليه سوالات داراي كليد پاسخ مي‌باشند.

لینک دانلود
برچسب‌ها: ازمون, استخدامی, شهرداری, رایگان, دانلود, خرید
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۰ساعت 5:49  توسط امین  | 

همکاری در فروش فایل میهن همکار